KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8371491

nr 837 1491

Rune Hagman

(f. 1914), Sverige

Kolteckning, Rune Hagman (f. 1914), kvinna, signerad, ramens innermått: 35x30

Rune Hagman, svensk målare född i Stockholm 1914.

Utrop:

300 kr

måndag 29 juli 2013
kl 19:21:17

Rune Hagman

Läs mer om Rune Hagman